Co to jsou dámské sněhule?

Dámské sněhule se z pravidla pořizují jako druhé zimní boty, když jedeme v zimě na hory, anebo když je venku tající sníh či břečka a my si i přes nevlídné podmínky chceme užít zimní radovánky v suchu. Zatímco klasické kozačky čí jiné zimní boty používáme pro běžné nošení do práce, do školy nebo jinde do společnosti, tak dámské sněhule se hodí především při dlouhých zimních procházkách, venčení pejska nebo jiných zimních hrátkách ať už stavění sněhuláka nebo koulování. Dámské sněhule tyto extrémy vydrží.

Praktičnost sněhulí vynikne zejména při extrémních zimních podmínkách jako je mráz, břečka či sněhové závěje. Dámské sněhule jsou vyteplené a ochrání tak naše nožky před prochladnutím i během silných mrazů.

Pokud naopak taje, oceníme, že celá spodní část dámské sněhule je z gumy a proto je pro rozpouštějící se sníh velmi obtížné skoro až nemožné dostat se k naší suché nožce. Pokud dámské sněhule mají v horní části také stahování, výborně poslouží i v hlubokém sněhu a závějích při těch nejdivočejších zimních radovánkách. Dámské sněhule jsou neodmyslitelným parťákem pro dlouhé zimní dny. Proto neváhejte ani minutu, netrapte se celou zimu v kozačkách, uvolněte se a vyberte si dámské sněhule právě pro vás. Výběr je široký, stejně jako škála barev ze které můžete vybírat.

 

Co by mělá dámské sněhule mít

Pro dámské sněhule platí, že je velmi důležité je důkladně vyzkoušet. Přece jen v nich strávite skoro celou zimu.A co by dámské sněhule měly mít? Hustý kožíšek, který dokáže v číslování udělat pěknou paseku, protože dámské sněhule jsou díky němu o pár milimetrů v botě prostě menší.Hýři barvami- na to nezapomeňte, i když je zima, tak dámské sněhule jsou obuv na které se můžete vyřídit. Proto neváhejte a buďte v zimě vidět. A nezapomeňte, že kvalitní sněhule si zkontrolujte ještě před koupí. Takové sněhule nejen, že jsou z kvalitního materiálu ale splňuje požadovaná kvalitativní kritéria. Tedy kvalitní podrážka, zateplení, vhodný tvar a také by dámské sněhule neměly nijak ovlivňovat naši nožní klenbu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *